| YuukiYou a întrebat:

Cine a vazut filmul "corbul"? despre ce e vorba? rolling on the floor funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Gumadependenta a răspuns:

C intrebare ne-am traas thuusmug haii thuulaughing nu trebuiaa!tongue desii si e u vroiam sa pn intr asta...krek e prea evidentlaughing) loolhappy termina cu prostiilelaughing fii cumintii laughing

| Gumadependenta a răspuns:

Care e nefericitu care mi-a dat stupid?raised eyebrows raspunsu nu era pentru voi.era pentru ea bhaphbbbbt deciii trebuie sa vedem filmu candvathinking

| rebellefleurrr a răspuns:

Depinde ce varianta a filmului...eu am vazut. o pe cea cu bruce lee... e genial filmul.este drama. este o poveste destul de complicata asa ca uita. te tu