| MeyCara a întrebat:

Hei TPU, am auzit despre un film numit "Corbul", pe care mi-ar placea sa-l vad. Care l-ati vazut, imi puteti spune despre ce este vorba in film? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

The Craw. Mi se pare ca are vreo 3 parti. Este vorba despre un om care a fost omorat si s-a intors din morti sa se razbune. Iar prezenta lui si sufletul lui este legat de un corb. Iar protagonistii din film incearca sa-l ajute

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Salut daca vrei sa-L vezi scrie pe google : filmul corbul online si ai sa vezi tu ce se intampla