| pedaladeacceleratie a întrebat:

Cine a vazut Remember Me? Eu acum am terminat sa ma uit si sincer sa fiu e prima data cand plang la un filmsad Voi ce parere aveti despre filmul asta?

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nu nu l-am vazut... e bun filmul? si de unde l-ai luat?

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Cred că l-am nimerit...Cumva traducerea în română este "Aminteşte-ţi de mine"? Că eu l-am văzut la cinema acum ceva timp.
Şi eu am plâns; e un film care chiar te marchează şi care te face să-ţi dai seama de multe lucruri...mai ales când tatăl lui Tyler îi face atâtea observaţii, îl consideră un nimic, cred că fiecare copil s-ar simţi aşa.De când fratele lui s-a sinucis din cauza tatălui lui, a crezut că viaţa lui este terminată, până când a apărut Ally.:-s
Robert Pattinson intră imediat în rolul lui Tyler şi în timp ce mă uitam la film, îi vedeam privirea în gol.
E destul de greu să te gândeşti că tu ca persoană te-ai regăsi într-unul dintre personaje.
E un film care merită să fie vizionat, mai ales de către părinţii care nu-şi susţin copiii, în special vorbesc de taţi.
În fine...sad
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde l`ai luat?
eu nu il gasesc pe dc++sad