| Mario200311 a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti despre filmul The 5th Wave.Eu unul l-am vazut astazi pe Popcorn Time, si nu prea mi-a placut sfarsitul, filmul a fost genial.L-a sfarsit s-a terminat asa dintr-o data fara sa mai dea nici un semn despre ce o sa se intample. Aveti cumva vreo idee daca va aparea si al doilea film?

4 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

La cat de rau a dat-o in bara cu primul film nu cred ca va mai exista o continuare.
Filmul a fost ok daca nu era sfarsitul acele teribil care m-a facut sa zic ca mi-am pierdut 2 ore din viata aiurea.

| Mario200311 explică (pentru IseeVoices):

Filmul a fost super, si foarte mult mi-a placut de actrita Chloe Grace Moretz

| Mario200311 explică (pentru IseeVoices):

Filmul a fost genial, mi-a placut prea mult de actrita Chloe Grace Moretz, sper sa mai faca filme tari

| GdX a răspuns:

Nu mi s-a parut cine stie ce. La cum se termina ar lasa de inteles ca mai urmeaza unul, dar nu prea merita.