| Seniorita17 a întrebat:

Cine are chef de barfa? hai sa barfim baietiibig grin

12 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Bine,hai la o barfa micutaoh go on

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

si nevinovataoh go on

| Seniorita17 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Corectlaughing)...pf,am niste nervi ingrozitori, pe la 7 am vb cu el si mi-a zis ca ma suna sa iesim,pana acum niciun semn,l`am sunat, i-am dat msj, sper sa aiba un motiv bun pentru cre nu m`a sunat.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Seniorita17):

Pai poate nu a mai avut creditthinking sau ...nu a mai putut sa te sune.
Lasa-l nu-l termina de pe acumrolling on the floor
Mai bucura-te de elrolling on the floor
Pup!

| Seniorita17 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Astept explicatialaughing))) daca nu il ruprolling on the floor)

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Seniorita17):

Imi spui si mie maine ca acum ies. daca vr sa-mi spui:p
Nb pup!

| Seniorita17 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Iti spunnn>big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Seniorita17):

Pai...spune-mi cand vrei tu si mai ales cand esti onlaughing...Nu cont daca nu-s eu on, voi citi cand voi fi.laughing

| Seniorita17 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

M`a sunatlaughing) a avut unele probleme...si sunt adevarate.p.s m`am interesatlaughing))) acum este totul ok. doamne ajutalaughing:*:*

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Seniorita17):

Ma bucur!:*

| BlackOrangee a răspuns:

Desigur... Barfehappy... Hai sa vedem ce ai! Mă alătur tie happy start.

| Seniorita17 explică (pentru BlackOrangee):

Hm...de ce nu stiu baietii sa aprecieze o fata de ex.nu ii raspunde la msj nu ii rasp cand il suna, si toate cele. oare nu se gandesc si la ele?thinking ciudat.asa`s baietii.straight face trist