| vulpitza23 a întrebat:

Cine are cont pe lady popular?

5 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Eu am, dar am renuntat la el.Desi eram la nivelul 3 mi-am dat deja seama ca daca vrei sa treci mai departe iti trebuie bani reali sa bagi in joc, si mi-am zis ca nu dau bani ca sa nu castig nimic.Doar pierzi... timp! Citeste si pe forum! Multe fete la nivele inalte (cum ar fi 11-12) s-au lasat de joc pentru ca spuneau ca nu au cum sa treaca mai departe fara sa puna bani reali! Eu doar iti zic dar... e o pierdere de vreme!

| eu..sh doar eu a răspuns:

Eu am... dar degeaba. dupa ce treci la nivel mai mare ai nevoie de bani reali.eu una nu vreau sa imi pierd vremeabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont dar nu ma mai joc ca e opierdere de vreme. Uite numele meu de userMandy_Mandy si parola misscossy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu! te rog frumos big grin daca esti de acord sa mi. l dai mie ID meu este mady_angel58
multumesc! happy

| vulpitza23 explică:

DA c-am asa este!winking