| 123321998896768 a întrebat:

Va rog mult un cont la lady popular!

3 răspunsuri:
| Bogdana91 a răspuns:

Asta nu e o intrebare(nu stiu daca ai observat, dar butonul spune "Pune intrebarea ta aici")! In plus, se fac conturi gratis pe lady.Ti-e lene sa-ti faci unul? Intr-adevar e mai usor cand luam munca altora...Chiar nu stiu de ce m-am obosit sa-ti raspund.

| danusikd a răspuns:

Daca doresti pot sa-ti dau contul meu ca eu nu-l mai folosesc de citeva saptamini. daca esti interesata.id de mess. danusikd

| cami22cami a răspuns:

Mail la cami22cami@yahoo.com si vei deveni reprezentant lady's unde vei avea castig frumos...astept mail tau.