| Kanpeki a întrebat:

Cine are jurnal? big grin

Răspuns Câştigător
| pixieroxx a răspuns:

Eu am un jurnal...de fapt mai multe.in care mi-am scris toate gandurile, chiar si cele mai ascunse. ma bucur ca am un jurnal, pentru ca, cand imi aduc aminte de el, citesc filele pline de "secrete" si ma amuza pentru ca imi dau seama ca imi schimb repede parerilebig grin

10 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Euuu... Imi scriu totul in el: sentimentele, parerile, ideiile, etc. Jurnalul e ca un al doilea om in tine. Eu l-am ascuns undeva, unde nimeni n-o sa-l poate gasi vreodata. Tu ai asa ceva?

| cristianorudi7 a răspuns:

Numai cei slabi si cei care nu pot sa se exteriorizeze au un jurnal




funda plssssss

| lola a răspuns:

Nu am.Am incercat sa fac asta dar mi se parea ciudat sa scriu pe foaie tot ce gandesc si am renuntat repede.

| RXN a răspuns:

Am avut acum mult timp, dar l-am ratacit printre alte lucruri si cum aveam multe aspecte personale in el, am preferat sa-l arunc, decat sa-l gaseasca cineva.
Acum nu mai am si nici nu cred ca as mai fi in stare sa tin unul. Mi se mai intampla ca uneori, cand ma simt de-a dreptul mizerabil sa scriu pe foi tot ce-mi trece prin cap, ca apoi le ard foile.

| fryekid a răspuns:

Blog

| ραтяίcία a răspuns:

thinking cei care au nevoie

| Elisaaaaa a răspuns:

Mai bine ii spun gandurile mele unei prietene foarte apropiate in care am incredere. ea macar ma poate ajuta si cu cate un sfat, pe cand jurnalul nu happy. acum fiecare cu preferintsele sale happy.

| Kanpeki explică:

Eu cred ca imi voi face thinking

| ToxicBubless a răspuns:

Eu chiar mai multehee heedc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu personal nu am asa ceva, dar sa stii ca daca ai asa ceva trebuie sa il pastrezi undeva unde nimeni si''nimic'' nu va ajunge la el.Succes!

Întrebări similare