| cri27 a întrebat:

Cum v-ati face voi un jurnal?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

As avea doua variante:
-Mi-as cumpara un caiet gros si frumos si as incepe sa scriu.
-Mi-as instala Microsoft Office World si, la fel, as incepe sa scriu!

| 이벨 a răspuns:

Eu nu mi-as face. Gandurile si sentimentele se pot fura daca sunt pe hartie scrise. Totusi... daca nu sunt scrise se uita; asa ca...happy

| GenetiX a răspuns:

Foloseste mai bine un tahometru.

| aryana1991 a răspuns:

Nu cred ca mi-as face...e mai bine...

| yomisam a răspuns:

Pai daca as vrea un jurnal nucred ca ar fi clasic, adica nu as incepe in fiecare zi cu :'' draga jurnalule'', doar as scrie data si sentimentele dobandite in ziua respectiva. scurt si la subiect big grin