| 1mist3r a întrebat:

Cine are sa-mi dea un hack de bonusat care sa-mi mearga la windows 7? pentru servere private de metin, am descarcat unul dar imi da o eroare cand dau dublu click pe el "Impossibile accedere al dispozitivo, al percorso o al file specificato. E probabile ca non si disponga delle autorizzazioni necessarie"ce sa fac? cine imi da un hack de bonusat?straight face adica eu numai cumpar bonusurile si el le baga singur si selectez ce bonus vreau si el se opreste cand prinde bonusu respectiv.pls FUNDA

1 răspuns:
| SKryc3AlyN a răspuns:

Eu zic sa te bagi pe Ro am Hackuri pentru tine la nebunie. UItete la asta M2bob Il poti lua dupa www.m2bob.eu si el are lure.ce multi hack am si cu fish bot ti le prezint in urmatoru vide facut de mine uitate http://www.youtube.com/......ttp?/watch Eu ma numesc Alin ..Si am 12 ani. Orcum nu conteaza Eu le-am luat dupa elite pvp daca ai vreo problema contacteaza-ma la id mess:alin_mafiotu_mafiotilor