| IF45e a întrebat:

Cine crede in chestia aia cu "Demascarea industriei muzicale"? http://www.youtube.com/watch?v=vgDJwBfriEw

Răspuns Câştigător
| redruM a răspuns:

Eu cred ca este o paranoie pe care oamenii au avut-o din totdeauna.Credem ca sunt spioni peste tot si ca suntem inconjurati de simboluri si lucruri de genul acesta.Este normal sa apara o expresie sau un nume in mai multe melodii, mai ales cand este vorba de acelasi gen muzical. piesele mai vech reprezinta sursa de inspiratie pentru cei ce compun.Cat despre problema cu masoneria, da.este adevarat.chiar si pe dolari apare piramida si ochiul providentei.Ideea este ca unii dintre cei ma mai luminati oameni din fiecare tara fac parte din aceasta grupare care conduce lumea din umbra.dar acest lucru nu trebuie vazut ca pe lucratura diavolului.acei oameni nu planuiesc distrugerea lumii.se dezbat doar subiecte ce sunt cu adevarat probleme ale omenirii.

1 răspuns:
| Bogdan9183 a răspuns:

Nu stiu dar eu nu cred in Dumnezeu.