| Lavinia1998 a întrebat:

Cine credeti ca este idolul adolescentilor

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Selena Gomez. ea este un model demnn de urmat pentru toti copii si adolescentii.Pe langa faptul ca este frumoasa foc, e foarte buna la suflet si decenta.Are foarte mult talent scumpetea asta de fata si chiar merita sa fie laudata.Si nu are numai fani copii si adolescenti, ci si adulti! Sel e o dulcelove struck.
miley...lasa de doritlaughing

11 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Selena e draguta si e de o seama cu noi.
justin bieber-e doar idolul fetelor pana in 14 ani
miley-s-a cam dus de rapa

| Ecou a răspuns:

Elena Udrea

| toxiclife a răspuns:

C. I. A [ formatia de muzica ]

| elasexygagica a răspuns:

Miley Cyrus

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Oricum myley cyrus nu mai est!

Eu votez pentru Diana Dumitrescu
ince un idol : iar acum din desene imi place Alex din Wewerly place [daca asa se scrie]

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Nicolae Guta!smug
asta e idolul femeilor!
asta e idolul pustanilor!
asta e seful sefilor!

ce mai vreti mah!?laughing
nicolae guta!smugrolling on the floor)))))))))))))

| Andrutsa15 a răspuns:

Miley Cirus? Eu asa cred.batting eyelashes Fiecare cu parerea lui.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Sexy Braileanca si Piticu´ Porno

| Claudia a răspuns:

Lady gaga laughing

| Ihatereligion a răspuns:

Depinde de ce adolescenti vorbesti. Daca te referi la aia prosti, care habar nu au ce inseamna cultura, muzica, cinematografia adevarata, e foarte probabil sa-i admire pe pustii din ziua de azi. hannah montana, justin bieber si toti actorii astia aparuti de nu stiu unde, admirati de adolescentele spalate la creier cu showurile dysney si toate prostiile alea.

In cazul in care te referi referi la dolestenti cat de cat mai zdraveni la cap, "idolii" lor pot varia in orice domeniu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu cred ca se generalizeaza. Fiecare are un idol al lui sau nu-l are deloc. Eu nu am idoli.