| Mihaela2914 a întrebat:

Cine e boboc în Colegiul Tehnic Mihai Bravu din București?

1 răspuns:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut,Eu nu, dar, vin din viitor:
Aici nu mai facem ore fizice(adică în clasă) facem online, pe o platforma numita Digitaliada (care apropo se închide când vrea ea) și mai facem și pe zoom că doar cu Digi aia nu merge. care nu are bani de abonamente la internet. car are.
in fine. ne descurcăm cum putem in + eu am scăpat, am terminat a-12 fix înainte să înceapă nebunia, deși. sincer mi-ar fi plăcut să nu mă trezesc la 6 că să prind un microbuz la 7. și când vineva iarna era cam rău.

Eu te salut cu respect, cu drag Simon.