| DeeaKiddy a întrebat:

Cine e cel mai dragut baiat de pe TPU? dau funda la cel are se descrie celmai bine!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

De ce intrebi?thinking
Nu mai merge site-ul marimoniale.ro? Sau un baiat de pe TPU are garantia solidaritii lipita pe frunte. Ti-as face cunosinta cu prietenul meu cel mai bun daca tu esti fata din poza. Iubeste mult fetele.Cat nu conteazawinking

3 răspunsuri:
| danutz hacker a răspuns:

Ma mir cum de nu au lasat cu sutele aici laughinglaughing

mda. ce pot sa spun.nu ma cred un baiat draguttonguetongue

asa ca nu o sa las nimic:big grinD

dar am intrat doar din curiozitate

sa vad cati baieti or sa se laudelaughinglaughing

| Alecsx4u a răspuns:

happy simpatic, comic, istet si orice mai vrei happy

| DeeaKiddy explică:

Si da eu is "aia" din poza!:b si app celelalte intrebari erau de la prietena mea cea mai buna si verisoara mea! orc ii contul ei da si lo lasat deschis si no...