| Haydee a întrebat:

Cine este Destiny Hope Cyrus?hee hee
...nu cautati pe Google...

Răspuns Câştigător
| Anonim1045 a răspuns:

Fara suparare...doar parerea mea:e o ScLiFoSiTalaughing))rolling on the floor

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

E tot Miley, dar ăsta e numele ei real, adevărat.

| iuandfto a răspuns:

E Miley Cyrus. Asa o cheama in realitate. Si stiam de mult asta. Si-a pus numele asta pentru ca atunci cand era mica zambea mult.
Smiley = Miley
Si o cheama doar Destiny Hope nu si Cyrus. Cyrus l-a luat de la tatal ei.

| Angel_5977 a răspuns:

Miley Cyruslaughing

| simooo a răspuns:

Este miley cyruswinking asta este numele ei adevarat tongue

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Dar pe yahoo putem cautabatting eyelashes?

| roolez a răspuns:

Cred ca toata lumea stiee

da in fine. e chiar Miley Cyrus. wow ce surpriza

| alynutza_6780 a răspuns:

Destiny Hope Cyrus o chema pe Maily cand era mica. Miley Cyrus cred ca este numele ei de scena.Cand era mica zambea mult si numele care rimeaza cu smiley este Miley big grin de aia i se spune Miley

| aNda15 a răspuns:

Miley cyrus:-p