| BeautyMistyc2000 a întrebat:

Cine este din Botosani,va rog sa ma ajutati cu o informatie. Unde este Millenium Gym? Urgent, va rog puppy dog eyes Dar mai exact,va rog.Mi s-a spus doar ca este la intersectia strazii Imparatul Traian cu Calea Nationala,dar am nevoie de ceva mai exact happy Multumesc,dau fundoi, normalwinking

Răspuns Câştigător
| Casandra_Alexandru_1994 a răspuns:

Este situata in apropierea scolii numarul 11, Str. Imparat Traian nr. 27, si am gasit si doua numere de telefon: 0754.694.991 - Giani
0726.231.276 - Dan.
Mult succes!

| BeautyMistyc2000 explică (pentru Casandra_Alexandru_1994):

Multumesc foarte muult!

| Casandra_Alexandru_1994 a răspuns (pentru BeautyMistyc2000):

Cu placere! Pentru nimic. happy

3 răspunsuri:
| JacquesAion a răspuns:

Te duc eu daca vreiwinking