| CristineDelaruss a întrebat:

Cine este reprezentat la Avon? Merita?

Răspuns Câştigător
| Кристина21 a răspuns:

Se merita:X Produsele sunt de o calitate mult superioara celorlalte firmewinking, iar pretul este accesibil pentru orice buzunar...Sa nu mai vorbim despre ofertele pentru reprezentanti care au un discount de pana la 70%:X iti recomand cu drag Avon

1 răspuns:
| PoWRObert a răspuns:

Buna! se merita doar ca produsele sunt prea scumpe si lumea s-a plictisit de ele, eu iti recomand cu mare drag Lady's pentru ca produsele sunt mai ieftine si de calitate superioara