| anonim123456 a întrebat:

Ce face un Reprezentat Avon?

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Cumpara produse avon si le vinde mai departe. happy Ai un catalog il arati prietenilor iar ei iti spun ce vor sa cumpere iti dau banutii iar tu faci comanda. reprezentantul plateste mai putin cu N% depinde de vechime. si de cat de mare este comanda!

| anonim123456 explică (pentru Lavinia218):

Si este platit de cei de la Avon?

| Lavinia218 a răspuns (pentru anonim123456):

Nu. nu este platit. el cumpara produsele cu 10% mai ieftin decat pretul din catalog. si le vinde la pretul din catalog. deci singurul profit este acel comision. nu se renteaza sa fii reprez avon.

| anonim123456 explică (pentru Lavinia218):

Ok, multumesc mult de raspunsuri happy

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame discountul este de 23-40%

| sorinache21 a răspuns:

Trebuie sa vanda produse avon

| sorinL1 a răspuns:

Se chinuie sa scoata un ban de shaorma.

| sibiuavon a răspuns:

Add id sibiuavon si vb acolo