| AlexUkA99 a întrebat:

Cine imi da si mie niste statusuri misto? fundalove struck

4 răspunsuri:
| yoanita a răspuns:

Vremea trece, vremea vine, Eu nu ma despart de tine

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''... Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind Care te saruta pe frunte Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit Care in prezenta prietenilor te ia de mana Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil ca te va iubi mereu

In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi

Sunt ca un inger fara aripi fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz astazi fac prezenta

Nu te deranja sa ma deranjezi

sper sa-ti placa

| DanteR a răspuns:

Doar ca sfat: eu la status scriu, respectiv descriu starea mea de spirit, cu cat esti mai onesta si sincera, cu atat te simti mai binewinking
Succes la redactare happy

| Blondutza_Deea_1992 a răspuns:

Poti sa te uiti aici eu Le-am scris!
http://fujdzfjhfgsjvgdkjdklfdl.blogspot.ro/

| Iubirici a răspuns:

Heii alexuka99, eu iauu statusurile de pe http://www.statusuri.ro/,dar am unele preferatee:
Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.
Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii, dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca, "Asa a fost o data!"

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine.

Erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine,
nu mai am cuvinte, nu mai am lacrimi, nu te mai am nici pe tine.

Te iubesc. am scris pe zapada, dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte, Te iubesc am scris pe plaja, dar un val obraznic, v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv, ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA, pentru ca te iubesc, si o sa te iubesc cat voi exista

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

sperr ca te'am ajutat.
Funda? :).