| cristian_2087 a întrebat:

Cine imi da un shop online cu haine casual? Vreau sa imi cumpar un sacou casual(barbatesc)si nu gasesccryingVA ROG ajutati-ma... FUNDA!

2 răspunsuri:
| andreicod a răspuns:

Hello! incearca fashiondays.ro. au haine originale si chiar sunt seriosi, fara tepe, fara prostii. eu mi-am mai luat de la ei si a fost ok. singura problema e ca dureaza vreo 3-4 saptamani pana iti trimit comanda fiindca au fff putine modele pe stoc si nu fac drum special pentru fiecare din ele.

| yanisyahnis78 a răspuns:

Yanisyahnis78@yahoo.com
Contacteaza-ma sa-ti prezint oferta noastra.

Stima!