| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi cumpar un sacou "casual" dar nu prea stiu de unde sa imi iau? Poate ma ajutati cu niste site-uri sau imi spuneti niste magazine ceva?
PSworrieda fie de barbati ca am vazut ca unele persoane nu tin cont daca esti fata sau baiatlaughing

6 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://www.energicshops.ro/paltoane-sacouri-barbati aici ai cateva modele. Mai este si asta http://bit.ly/UAusPy la care trebuie sa te inscrii si in fiecare zi is alte oferte la haine de firma. Reducerile sunt foarte mari.

| Ove a răspuns:

Salut, eu am unul de la pull bear si e ok! Cauta si tu modele pe internet si vezi.

Mersi!

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| IuliaIulia32 a răspuns:

Pai, este o firma foarte buna si foarte ieftina, dar si de dama, care face sacouri, pantaloni, veste, etc. Se numeste Huse Julio. Cauta acolo.

| Serban_Alexandra_1997 a răspuns:

Da din tako sau select