| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da niste statusuri in rusa sau romana stiti voi ceva mai cool...Din toate statusurile pe care le-am incercat nu pot primi Klasauri. Vreau pentru odnoklasniki..Numai sa nu fie de dragoste, iubire, despartite..Statususuri normale...Dau funda"!

5 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Poti sa faci golosovanie. Adica ca oamenii sa voteze.

Ca de exemplu ce e mai bun? asta sau asta? Sau ii cunoasteti pe oamenii astia?

Eu am adunat 10000 de oameni si 500 klassuri.

Apropo. Aici numai 0.1% din oameni stiu rusa si ce e odnoklassniki.

| Ruslanika a răspuns:

Statusuri in rusa - 4status.ru acesta este site-ul de care ma folosesc uneori

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru Ruslanika):

L-am incercat pe asta mai demult dar nu mi-a mers

| Ruslanika a răspuns:

Statusuri in rusa - 4status.ru