| GeorGe_1483 a întrebat:

Cine imi poate da si mie farmerama hack v2.6 fara sa completez vreun surveys sau o oferta? fac o oferta din 2 si tot nu merge sa-l iausad

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian cosmin imi da o eroare de ce am scris parola myfarmerama2011
si nuimi merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 5299322 la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5299322! V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri , (acolo unde este prezentat acel cod de bare) .A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| J0KerStar a răspuns:

Da nu iti i-a bani daca trimiti sms-ul la 1395?

| ionut12 a răspuns:

Man nu i asa greu stiu eu o smecherie misto si primesti 900000 de gologani si 600 de mamudele daca trimiti un mic mesaj pe gratis la 7465 cu textul BIG 6318737 este dar pe bune este pe gratis pentru ca sunt prieten cu ADMINU si a spus ca daca suni la nr secret si textul secret iti da pe gratis e pe bune bafta sa incercat sper ca primesc fundita

| GeorGe_1483 explică:

Dai funda?

| GeorGe_1483 explică:

Da dau funda:X:X

| GeorGe_1483 explică:

Am farmerama hack 2011 da nu merge imi trebuie net framework 3. 5 am instalat ssi nu-mi mergecrying( cu cheat engine nu pot?

| lulu_7334 a răspuns:

CEL MAI TARE HACK fara programe fara nimic.Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite un SMS cu BIG 6808027 la numărul: 7465
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6808027 . V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News - cod de bonus pentru intem-uri , (acolo unde este prezentat acel cod de bare) .A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

| raulbox89 a răspuns:

Eu nu pot ca nici nu am cont scuze