| L2558 a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste link-uri unde gasesc statusuri frumoase si poze superbe? Dau funda. Multumesc :*

5 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Daca nu poti pune singura, un rahat de status...mai bine nu-l mai pune! Ai si tu personalitatea ta! Cat despre poze, sunt suficiente site-uri de fotografii! Unul din cele mai cunoscute si apreciate, este printerest.com! Acolo, o multime de fotografi isi expun creatiile! Gasesti de la portrete, pana la caricaturi, nud-uri, B&W si ce mai vrei tu!

| mickidutza a răspuns:

Daca cauti pe google, gasesti fix ce iti trebiue. asa am gasit si eu. sunt, foarte multe sie-uri.succes.

| ela245 a răspuns:

Statusuri frumoase gasesti pe google iar poze frumoase gasesti pe site-ul heartit.comwinking