| alexandra_3850 a întrebat:

Cine imi poate explica si mie ce e un cod CSS (ca la prosti va rog)? Raspunsul ce ma face sa inteleg primeste funda

Răspuns Câştigător
| maryusik a răspuns:

Un cod la cs este un program care te ajuta sa trisezi.
Cele mai cunoscute coduri:-Wall-te ajuta sa vezi prin pereti harti.
-Aim-te ajuta sa tragi doar in capul adversarului
-Speed-te ajuta sa ai viteza si agilitate incat adversarul nu te poate urmari si omorandul cu usurinta
Codul il poti lua de pe net apoi in arhivezi intri in elo sa-ti apara un o fereastra si dai "Load Cheats"sau ceva de genu.Si apoi intri in cs si joci.SUCCES.FUNDAsmugPLZ