| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate explica si mie cum a facut acest om sa-l pacaleasca pe casier, ca eu nu am prea inteles. https://www.instagram.com/......QcNnJANve/ Multumesc in avans!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Uita-te atent, cand vanzatoarea ii inmaneaza banii, el ia prima bancnota cu mana dreapta si o baga in buzunar apoi ii spune ca a primit mai putini bani. S-a intamplat asa repede ca vanzatoarea chiar a crezut ca e vina ei.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cand vanzatoarea i-a dat restul, a luat imediat o bancnota si a pus-o in buzunarul de la pantaloni, intr-o secunda. Apoi i-a spus ca nu i-a dat suficienti bani.

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Pai si cum? I-a zis ca trebuia sa-i dea 50 de bancnote?!?! Chiar asa?!?!

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Asta am inteles, dar ea i-a dat un teanc intreg de bani, ceea ce e absurd
Please, stiu ca poate sunt enervant, dar imi mai poti explica, pleade

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala era restul.
I-a dat ca rest acele bancnote.

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Pai si nu e cam mult acel rest? Sau se petrece intr-o tara cu inflatie, unde multe bancncote nu valoreaza mai nimic?

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

E in alta tara.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uita-te atent, cand vanzatoarea ii inmaneaza banii, el ia prima bancnota cu mana dreapta si o baga in buzunar apoi ii spune ca a primit mai putini bani. S-a intamplat asa repede ca vanzatoarea chiar a crezut ca e vina ei.

| LPCTSTR a răspuns:

Care om si care casier? Ce imprejurare si cand?
Real sau poveste?
Lipsesc multe date!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oops, am uitat sa va dau link-ul
Uite:
https://www.instagram.com/......QcNnJANve/