| abck a întrebat:

Cine imi poate spun un tratament pe care il pot prepara acasa pentru stimularea cresterii parului?

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

RICIN- Fara indoilala ca cel mai folosit remediu naturist pentru stimularea cresterii parului este uleiul de ricin. Amesteca ulei de ricin cu ulei de masline si cu un galbenus de ou si formezi astfel o masca de par hranitoare care tinuta pe par 40 de minute poate avea rezultate surprinzatoare.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! ulei de ricin, de masline, masca de ou cu ulei de masline, spalaturi cu urzica/brusture, nuc/iedera..masaj cu gaz+usturoi.
O zi frumoasa sa ai!

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Uleiul de masline este dumnezeiesc pentru par! eu ma fac zilnic cu placa si ma dau cu ulei de masline, si sincer, NU am parul ars, si imi creste foarte repede!:*fundita?batting eyelashes

| OXI023 a răspuns:

Truc de la arabi coaja de rodie si usturoi pisate si date sau baie cu crema preparata. merge garantat

| lolove a răspuns:

Ceaiul de musetel este cel mai puternic pentru a da stralucire avantajelor parului...de toate felurile.happy