| MinecraftM a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa intru in vorba cu o fate de varsta mea(14ani) si cum sa fac sa raman singur cu ea?

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Incearca sa o inviti la un suc undeva. Sau la o plimbare prin parc. Sunt multe modalitati dar trebuie sa te gandesti unpic. Uite, eu locuiesc foarte aproape de o fata de care imi place. Intr-o seara i-am zis pe facebook sa vina afara sa mai vorbim si noi. Era ora 10...deci era intuneric. Ei bine, ea a venit si cred ca am stat acolo pana la 12 big grin. Asa trebuie sa fii si tu. Trebuie sa fii dinamic. Sa nu te gandesti niciodata ce sa-i spui. Trebuie sa te adaptezi in functie de situatie. Crede-ma, o fata apreciaza foarte mult asta la un baiatwinking

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca iesiti in acelasi grup de prieteni te poti oferi s-o conduci acasa si vorbesti atunci cu ea sau pe retele de socializare.
Succes!

| MinecraftM explică:

Nu suntem in acelasi grup de prieteni, dar eu ii cunosc pe aproape toti din grupul ei. Si sunt in aceeasi clasa.
Cum sa fac sa stau mai mult singur cu ea?