| NextTime a întrebat:

Cine imi poate spune niste freze de baieti care sa mearga la fullcap?
Plz...dau fundita puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| NextTime explică (pentru danishor):

Mda ...arata bine rau unle dintre ele...da vreau, daca e un site gen CATALOG, adica sa stiu ca freza poate fii facuta de mai muti frizeri, nu de stilistii, si ar fi perfect daca ar arata si numele coafurii puppy dog eyesbig grin

| Rapcapitulare a răspuns:

Parul foarte sn scurt e in stilul de raper. Daca ai fost atent si daca asculti muzica rap, aproape toti cantaretii de acest gen de muzica sunt cu parul scurt sau cheli. Sper ca ti-am fost de folos!happy