| 0099 a întrebat:

Cine imi poate spune numele actorilor din pariu cu viata (numele adevarat )VAAAAAA RROOOOG FUNDA

Răspuns Câştigător
| xDヅ a răspuns:

‘Tantica’ Constanta Cercel (Elvira Deatcu),
Gica Popa (Gabriel Radu), Gio Popa (Georgiana Drumen), Andrei Anghel (Dorian Popa), Ioana Popa (Alina Eremia), Anca Anghel (Cristina Ciobanasu), Alexandra Anastasiu ( Madalina Draghici), Raluca Dumitrescu (Adela Popescu), Andreea Radulescu (Diana Dumitrescu), Bobby Iordache (Alexandru Papadopol), Sara Nastase (Sore Mihalache), profesorul de sport Tudor( Radu Valcan), Silviu Craciun (Marin Moraru), Mara Anghel (Carmen Tanase), Alexandru "Sandu" Anghel ( Doru Ana), Dumitru Dumitrescu (Dan Condurache), Cristi Alexandrescu( Raphael Tudor), Rafael Cercel (Levent Sali),
Vlad Stanescu (Vlad Gherman)
Dima Trofin (Dima Gheoghita Trofim)
Bubu Grama (Mihai Cernea)
Monica Bora (Alexia Talavutis)
Sofia Dragulescu (Gloria Melu)
Razvan Oprea (Costin Cambir)
Jenel Frumosu' (Gabriel Ciocan)
Diana Martin (Bianca Dragomir)
Stefan Luca (Andrei Stefan)
Laura Moise (Monica Odagiu)
Nadia Anastasiu (Oana Stancu)
Bogdan Cristescu (Mihai Mititescu)
Andrada Rizea (Andrada Popa)
Rares (Costin Sforaru)
Dorina Anastasiu (Manuela Ciucur)

3 răspunsuri:
| zuziOoO a răspuns:

‘Tantica’ Constanta Cercel (Elvira Deatcu),
Gica Popa (Gabriel Radu), Gio Popa (Georgiana Drumen), Andrei Anghel (Dorian Popa), Ioana Popa (Alina Eremia), Anca Anghel (Cristina Ciobanasu), Alexandra Anastasiu ( Madalina Draghici), Raluca Dumitrescu (Adela Popescu), Andreea Radulescu (Diana Dumitrescu), Bobby Iordache (Alexandru Papadopol), Sara Nastase (Sore Mihalache), profesorul de sport Tudor( Radu Valcan), Silviu Craciun (Marin Moraru), Mara Anghel (Carmen Tanase), Alexandru "Sandu" Anghel ( Doru Ana), Dumitru Dumitrescu (Dan Condurache), Cristi Alexandrescu( Raphael Tudor), Rafael Cercel (Levent Sali),
Vlad Stanescu (Vlad Gherman)
Dima Trofin (Dima Gheoghita Trofim)
Bubu Grama (Mihai Cernea)
Monica Bora (Alexia Talavutis)
Sofia Dragulescu (Gloria Melu)
Razvan Oprea (Costin Cambir)
Jenel Frumosu' (Gabriel Ciocan)
Diana Martin (Bianca Dragomir)
Stefan Luca (Andrei Stefan)
Laura Moise (Monica Odagiu)
Nadia Anastasiu (Oana Stancu)
Bogdan Cristescu (Mihai Mititescu)
Andrada Rizea (Andrada Popa)
Rares (Costin Sforaru)
Dorina Anastasiu (Manuela Ciucur)

| Solo_Tuya_Aly_1997 a răspuns (pentru zuziOoO):

E de ajuns primul raspuns nu trebuie sa dai copy pastelaughing)

| Solo_Tuya_Aly_1997 a răspuns:

E de ajuns primul rasp nu trebuie sa dai copy pastelaughing) zuzii