| Emma6 a întrebat:

Cine imi poate zice si mie niSte carti interesante si misterioase? puppy dog eyes
funda puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| JBStandsForMe a răspuns:

Mie mi-au placut mult:
Gazda de Stephenie Meyer
Invocarea de Kelley Armstrong (seria Fortele Raului Absolut)
Revelatia de Kelley Armstrong (vol. II din seria Fortele Raului Absolut)
Rafuiala de Kelley Armstrong (Vol. III din seria de mai sus)
Insula de Victoria Hislop
Punte spre Terabithia de Katherine Paterson

Cel mai bine ar fi sa cauti pe net descrieri despre aceste carti ca sa vezi care te atrage.

| drumulspreiad a răspuns:

Cele 3 volume din Fortele Raului Absolut sunt =p~. aseara am stat pana la 1:30 sa termin vol 3. love struck
Altceva. Jurnalele lui Stefan, Jurnalele Vampirilor, Micutele Mincinoaselove struck.:*

| HelterSkelter a răspuns:

Stephen King-Orasul BantuIT
Agatha Christie-O supradoza de moarte
Stephen King-Salem's Lot
Rodica Ojog Brasoveanu-Cianura pentru un suras/Buna seara, Melania

| andras14 a răspuns:

Casa noptii e superba

| acdc21 a răspuns:

Un veac de singuratate de Gabriel Garcia Marquez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste seriile din cartile Amurg de Stephenie Meyer, eu le-am citit pe toate cu cea mai mare placere.