| PisicutzaTha192 a întrebat:

Cine imi poate zice un status in engleza cu traducere?

Răspuns Câştigător
| EllaYlk a răspuns:

"Your past is just a story and once you realize this, it has no power over you."
"Trecutul tău e doar o poveste și odată ce ai realizat asta, nu mai are nici o putere asupra ta."

3 răspunsuri:
| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

I gonna suck this dick. They gonna hate me after this, but i'm a princess.

Nu uita ce te face om. Nu-i lăsa să stea în faţa inimii tale. Să dărâmi ziduri de carton, ce te ţin legat de vise murdare!

| AmeliaxXx a răspuns:

Winners gonna win, haters gonna hate. Castigatorii castiga, haterii urasc.