| simona3272 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot sterge un albumul de profil la cronologia noua..pe celelalte albume le pot sterge dar la albumul de profil nu imi apare editeaza album sinu il pot sterge. Cine ma poate ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

Nu poti sterge albumul cu pozele de la profil happy. Poti doar sa'l ascunzi, astfel incat sa nu-l vada nimeni happy. - Sub coperta albumului ai o pictograma si o sageata. Apasi pe pictograma si selectezi Only me/ Doar eu happy. Asa nu poate sa-ti vada nimeni albumul happy

2 răspunsuri:
| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

Nu poti sterge albumul cu fotografiile de profil. happy - Poti cel mult sa'l ascunzi, astfel incat sa nu il poata vedea nimeni. Sub coperta albumului ai o pictograma si o sageata. Apesi acolo si selectaze Only Me / Doar Eu. Asa nu o sa ti-l poata vedea nimeni ( cu exceptia ta. ) big grin. Sper ca te-am ajutat!winking