| lesea14 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste statusuri noi amuzante... dau fundita pentru aceasta...

Răspuns Câştigător
| danusikd a răspuns:

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]
DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]
Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti
DND! Că sunt ocupat cu mă-ta
Statusuri comice.
Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.
Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare
Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.
La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…
Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…
DND! Vorbesc cu Elodia
Opriţi planeta!…Vreau să cobor!
În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!
Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …fundita lesik big grin

2 răspunsuri:
| eu_7950 a răspuns:

Cu ocazia zilei internationale a copiilor strazii, iti urez un sincer la multi ani sau ce par frumos ai! pacat ca iti iese din nas.rolling on the floor))) funda?

| XoxooAnonim a răspuns:

Pai eu cand nu mai am ce scrie la status scriu''statusul meu e suparat sau vesel sau indragostit sau fara idei sau statusul meu vrea sa fie singur sau etc'''laughing)))