| MistarGoGu a întrebat:

Cine in copilarie / adolescentă a încercat SOFERIA clandestin *( fara permis ) pe la tara mai ales pe drumuri " curate " de gaborime?
A avut cineva " norocul " sa dea peste un GARCEA * ( polițist ) pe drumurile alea?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am avut parinti responsabili din fericire.

| Furnicuta000 a răspuns:

Aveam un vecin care nu a avut niciodata permis dar era pasionat de masini si ani intregi a condus pe drumurile alea de tara fara sa iasa pe sosea. Politia zicea ca nu au cum sa se ia de el ca nu iese pe sosea

| MistarGoGu explică (pentru Furnicuta000):

Ei as. tot drum public e si ala de la taranoaia chiar daca nu este asfaltat! Doar pe alea forestiere e alta treaba. in rest drum public e orice! Na la tara lumea se cunoaste mai o $paga, o gaina, juma de porc si scapi!

| Lupic?27 a răspuns:

Unchiul meu ma mai lasa sa merg, cu el langa mine bineinteles, eh, ce vremuri...

| MistarGoGu explică (pentru Lupic?27):

Pe La 5 ani am fost cu bunica-mea La niste vecini care cumparasera o Dacie noua! Fata lor *( 12 ani ) m-a luat in masina *( parcata in curte ) si a încercat sa o pornească!
Se pare ca a încurcat pedalele ca a zburat masina si s-a proptit in poarta casei facand-o praf! O săptămâna a dormit Andreea pe burta de la " masajul " dat de ta-su cu cureaua pe fund! Pana La 22 de ani s-a lecuit de " soferie ".

| Lupic?27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Belea rolling on the floor

| MistarGoGu explică (pentru Lupic?27):

Bătaia nu a fost pentru poarta stricată sau masina ci pentru ca puteam eu sa patesc ceva rau *( nu am avut nici centura pusa ) ma mir ca am scăpat întreg! Ne-am întâlnit acu 5 ani intr-un market in Bruxelles ea m-a recunoscut si am rememorat acea întâmplare!