| Florin a întrebat:

Cine joaca pe facebook, Top Eleven Football Manager, cum va numiti, sa ma adaugati ca prieten in joc, si sa facem amicale, cine vrea sa afle, sa imi zica da, vreau sa aflu, si ii spun numele prin mesaj.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mazal a răspuns:

Lol ce nubi sunteti faceti amicale doar asa

| Christian826 a răspuns:

De ce sa fac amicale cu tine numai o sa am jucatori obositi si nu pot sa joc in cupa in uefachl sau liga

| Gabel_1983 a răspuns:

Vreau.

| evils a răspuns:

Facebook puf marius cristanio spune-mi nivelul si echipa eu vreau

| evils a răspuns:

Da vreau dar cate un amical dam si spune-mi numele puf marius cristanio