| Dragoșșșș77 a întrebat:

Salut TPU, am 15 ani si 1.78m inaltime, exista ceva exerciții sa devin putin mai inalt si imi puteti spune cum pot sa pun masa musculara (am 63kg)

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Pentru inaltime poti apela la baschet sau inot.In rest, uita-te la inaltimea parintilor tai si mai asteapta pana cand termini de crescut, pe la 16-18 ani.

https://purecalculators.com/ro/height-calculator

| Hyperion7 a răspuns:

Ești suficient de înalt!
Cat despre masa musculară, mergi la sala.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Apuca-te de TRT (testosterone replacement therapy) sau ia steroizi, ori pastile cu testosteron de pe gymbeam.