| petronela_7985 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste ideei pentru ce este bun calculatorul(cu internet) si TV

3 răspunsuri:
| UndiscoveredSoul a răspuns:

Calculatorul este bun pentru a gasi informatii si pentru a socializa si pentru a-ti petrece timpul liber iar televizorul este bun pentru a afla informatii si pentru a vedea programe

| Deutsuuu a răspuns:

Am doua sunt surse de informare, intrenetul daca etse folosit pentru cautarea unor informatii te poate ajuta la imbogatirea ucnostintelor iar televizorul iti ofera posibilitatea de a te informa cu usurinta!