| George_Puscasu_1992 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu o uratura care sa contina si versui legate de baietii si de fete

2 răspunsuri:
| GeaninaNicoleta a răspuns:

Plugusoru

| George_Puscasu_1992 explică:

Mersi Geanina.Eu vream ceva de genul.Imi plac fetele cuminti, ce nu asculta de parintii, imi plac fetele de treba, sa le tzuc o noapte intreaga .etc.Noi suntem flacai de-gata, nici nu am facut armata, ca de vreo cativa ani incoace, armata nu se mai face, fac doar ce cu studii inalte, ca sa puna un ban deoparte, sa crieze un vitor, pentru un priesedinte chior.etc