| passion a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Cum se pune un videoclip pe youtube?

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Intri pe youtube.com iti faci un cont la ei si apoi iti uploadezi videoclipurile

| cLaudYu a răspuns:

Iti faci un cont si spor la uploadat.

| 123321456654 a răspuns:

Intri pe you tube si ai in coltul din dreapta "create account" conpletezi tot ceea ce iti cere(daca nu ai peste 18 ani, la data nasterii pune un an de ex 1990 ca sa reiasa ca ai peste 18 pentru ca sunt unele clipuri(nu porno) pe care nu le poti vedea). Dupa ce ti-ai creat cont nu mai stiu daca esti logat dar daca nu, te loghezi tot acolo in dreapta ai "sign in". Dupa ce te-ai logat ai sub "sign out"(e tot in dreapta laughing) "upload"dai acolo si te descurci

PS:cu usernameul va fi mai greu...eu am incercat o gramada pana am nimerit unul care nu l-a incercat altul inaintea mea :p

Succes!*

| liomonada a răspuns:

Trebuie mai intai sa-ti faci un cont pe you tube