| valentinalina a întrebat:

Cine ma poate ajuta s schimb parola la id?

5 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

De la Mess ai in stanga sus tab-ul "Messenger", in acel tab ai optiunea "My account Info" da click acolo. Intra in contul tau de mail apoi vezi ca e scris mare "Sing-In and Security" si acolo a si optiunea "Change your Password" da click si scrie-o pe aia actuala apoi pe cea noua pe care o vrei.
Mult succes!

| SyMy24 a răspuns:

Te pot ajuta eu...iti trimit id meu prin mesaj privat si vb pe mess daca vreiwinking

| ea_6764 a răspuns:

Hello!
Simplu, deschizi mess'ul, dai sus in stanga unde scrie 'messenger', apoi dai pe 'My account info'. Este posibil sa iti apara o pagina unde ti se cere parola, pentru a te putea trimite la contul tau.Bagi parola si iti va aprea o noua pagina, te uiti aproximativ pe la mijloc unde scrie 'Sign-in and security' si vei vedea 'change your password'. Dai click acolo. Apoi, ti se va cere parola curenta (actuala), o bagi si dupa aceea bagi parola noua, de doua ori si dai save.
Succes!

| Analya a răspuns:

Te pot ajuta eu...lasa un id ca sa-ti explic cum sa faci happy