| Mariana105 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa ajung Covergirl pe stardoll am cont de una an jumate sau chiar doi, sunt star si nici acum nu am castigat, va rog ajutati-ma.Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| Papadopolina a răspuns:

Hei.Ca sa ajungi pe coperta de la Covergirl iti trebuie cat mai multe voturi de la membri, plus sa ai un stil nemaivazut.Intr-un cuvant sa ai stilul tau propriu si cat mai definit.

| Mariana105 explică (pentru Papadopolina):

Dar ai putea sa ma ajuti sa devin? Adica am cont de 2 ani aproape sunt star, si inca nimic. straight face

| Mariana105 explică (pentru Papadopolina):

Da stiu astea. oh go on Dar, am cont de 2 ani, sunt star de mult timp si tot nimic. straight face Ma poti ajuta?