| anutzyk98 a întrebat:

Cine poate sa-mi descrie mai amanuntit zodia scorpion? As fi foarte recunoscatoare.

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Cea mai buna zodie in pat.smug

Shin
| Shin a răspuns:

Si nu numai big grin tongue
Shin

| mdaaa a răspuns:

Egoisti, incapatanati, cu un puternic simt al autoconservarii, un pic infatuati. upss cred ca nu vroiai sa auzi astalaughing, nu? sunt sinceri, fascinanti, copilarosi dar la modul foarte fain, foarte afectivi si pasionali, sunt o zodie minunata atata timp cat nu ii calci pe codita, dar in fond toti suntem asa nu?happy

| belltech a răspuns:

Se spune ca sunt foarte senzuali si lumea in general taxeaza zodia ca fiind experti la pat, numai ca pentru asta iti trebuie experienta, ca in orice domeniu, care vine odata cu practica. personal n-am avut o scorpioanca sa testez, se spunea undeva ca un cuplu de scorpioni, el si ea, pot aprinde focul si sub apa la capitolul sex. ciudat, nu m-am simtit atras de scorpioance, in schimb am avut niste chestii fantastice, cu o tipa in Taur. Eu sunt scorpion.