| CatalinDNK a întrebat:

Cine s-a drogat? Puteti sa-mi spuneti cum v-ati simtit?

Răspuns Câştigător
| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

Pai simplu frate. Fiecare drog are efectele sale! Iarba (canabis) te "moleseste", te face sa fii chill si te relaxeaza, simti asa ca plutesti, pe cand LSD este un puternic halucinogen (vezi si ciuperci), metamfetamina si cocaina si Extasy te fac sa te simti plin de energie /zurzuliu putin zis, simti sa iti vine sa explodezi, esti ca un vulcan ce erupe, plin de entuziasm, te crezi regele lumii, atotputernic, buricul pamantului. Cel mai tare, care poate as incerca (si ciuperci sau Canabis ) DMT, este chiar secretat in corpul nostru in ceva din creier numit glanda pineala sau al treilea ochi portretizat peste tot in masonerie, secte, societati secrete, civilizatii stravechi, ce te face sa te apropii de ce esti tu cu adevarat, te eul tau adevarat, de dumnezeu si univers, tot capata un sens, totul este unul.

5 răspunsuri:
| qZizzziii a răspuns:

Raspunsul il ai mai jos "Fiecare drog are efectele sale! Iarba (canabis) te "moleseste", te face sa fii chill si te relaxeaza, simti asa ca plutesti, pe cand LSD este un puternic halucinogen (vezi si ciuperci), metamfetamina si cocaina si Extasy te fac sa te simti plin de energie /zurzuliu putin zis, simti sa iti vine sa explodezi, esti ca un vulcan ce erupe, plin de entuziasm, te crezi regele lumii, atotputernic, buricul pamantului. Cel mai tare, care poate as incerca (si ciuperci sau Canabis ) DMT, este chiar secretat in corpul nostru in ceva din creier numit glanda pineala sau al treilea ochi portretizat peste tot in masonerie, secte, societati secrete, civilizatii stravechi, ce te face sa te apropii de ce esti tu cu adevarat, te eul tau adevarat, de dumnezeu si univers, tot capata un sens, totul este unul." dar ia in calcul posibilitatea sa nu fumezi ceva ce e acolo, sa fie ceva cumparat ieftin vandut scump. Si atunci simti furnicaturi pe tot corpul, te doare, ca amorteala.

| Adry05 a răspuns (pentru qZizzziii):

De ce naiba ai dat copy paste la raspunsul lui? Penibil, macar de scriai tu altceva.

| qZizzziii a răspuns (pentru Adry05):

"Răspunsul îl ai mai jos"... Si am adăugat câteva chestii importante

| teo530 a răspuns (pentru qZizzziii):

Trebuia să adaugi chestiile importante și atât nu trebuia să mai repeți ceva din ce a zis el.

| Anonima1t a răspuns:

Nu înțeleg de ce ai dori sa incerci sau să știilaughing eu nu m-am drogat niciodata, dar am auzit si m-am informat. Te simț foarte ciudat, râzi intruna si totul ți se pare o fantezie laughing funda?