| cristinicadulcica18 a întrebat:

Cine se uita la Doza de Has? Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E tare tipu.

| cristinicadulcica18 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Care este episodul tau preferat?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Greu de ales.In principal toate in care arata tot felul de idiotenii din Rusia si video in care are invitat pe un tip, stau pe scaune si uitandu-se la multe video din Rusia, tipu ala tot zice,"prosta mama rusia, prosta" laughing

| AOLEVRIC a răspuns:

Eu ma uit, e un tip foarte amuzant si unele episoade chiar m-au facut sa rad cu lacrimi.

| cristinicadulcica18 explică (pentru AOLEVRIC):

Care este episodul tau preferat? Eu am tricou cu doza de has dar fara autografsad

| AOLEVRIC a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Nu am un episod preferat, dar sunt unele foarte amuzante. Iti doresc sa faci rost de autograf. O seara buna!

| cristinicadulcica18 explică (pentru AOLEVRIC):

Multumesc