| Dreezy a întrebat:

Cine stie animeuri frumoase? sa aiba 100-200 de episoade, si sa fie terminate. de preferat cu grupuri de adolescenti, nu neaparat care se bat

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Inuyasha, Hell Girl, Full Metal Panic, Yu Yu Hakusho, Nana, Paradise Kiss, Blood +, Bleach, Kaleido Star, Slayers, Black cat.

1 răspuns:
| Nayuky a răspuns:

Pai: si Zero no tsukaima, Fairy tail si Naruto. sunt preferatele mele
Si astea sunt pe locul 2 la mine:Haruhi(de fapt se cheama The melancholy of haruhi Suzumya)
Kanon
Soul Eater
Kilari
Inuyasha
Clannad
Shakugan no Shana
Kaleido star
Slayers
Death note
Animeuri pe care le stiu :
The dance in the vampire bund
Vampire night
Hight school of the dead
Sakura card captor
K-on
Camichu
Air