| AmeliaD a întrebat:

Imi poate recomanda cineva seriale cu sirene in genul "siren", pentru adolescenti, nu ca "sirenele din insula mako" care este pentru copii? Nu conteaza cat de noi sunt sau daca sunt terminate, sa aiba macar cateva episoade.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme mai găsești, seriale mai puțin, cu sirene, totusi îți pot recomanda un serial:Tidelands (Regatul apelor/2018)

| AmeliaD explică (pentru faramatania):

L-am inceput acum cateva zile, dar are putine episoade.Mersi oricum!

| faramatania a răspuns (pentru AmeliaD):

Cu plăcere! E f.bun serialul.Mi-a plăcut f.mult,mai reușit decât Siren. Aștept sez.2. Sper să continue.