| cristella a întrebat:

Cine stie cum as putea scapa de punctele negre?, am fost si la dermatolog dar degeaba.
mi-am facut curatare si am urmat tratament insa succes mari nu am din aceasta.
sau poate conteaza si faptul ca sint virgina(am auzit ca dupa ce ai relatii pot disparea odata ce apar schimbari in organism):ppnu stiu cit e de adevarat.
daca nu imi fac curatire la 3, 4 luni e rau de tot cu fata mea...ce chiar toata viata le voi avea? Dau funda!

4 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Te speli pe fata, iei un burete putin aspru, pui zeama de lamaie pe el si te freci pe fata cu el.

| Zuzazozo a răspuns:

Te poti duce la o farmacie naturista si acolo ti se vor recomanda niste creme foarte eficiente.

| BlondaBă a răspuns:

Ai auzit de, ClearSkin? De la Avon? E foarte buna ia-o pe aceasta : " Demachiant pentru punctele negre " si este lotiunea tonica tot de la ClearSkin " Combaterea petelor negre ". Ti le-as recomanda pe amandoua dar atentie cu lotiunea ti se va decoji pielea de pe nas daca o folosesti prea des rolling on the floor vorbesc din propria experienta. Si nu sunt nici foarte scumpe kiss. Daca mai vrei detalii raspunde-mi kiss.

| giulia224 a răspuns:

Daca sunt in zona nasului si barbiei te poti duce la farmacie si sunt niste plasturi pentru puncte negre eu folosesc si sunt foarte buni nu stiu exact cum se cheama dar daca vei intreba sigur te vor ajuta doamnele de acolo sper sa te ajute!