| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cine stie cum eliberez spatiu disk "C" ca e full laughing si am dat defragmentare nu se intampla nimic la fel si la dezinstalare la fel :-s cum pot face?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai diverse programe si jocuri care iti ocupa spatiu in (C) stergele si vei avea spatiu liber sau formateaza pc-ul daca vrei.

| MaeRi a răspuns:

Pai,de ce nu stergi ceea ce nu ai nevoie, insa mai sunt si lucruri care n ule poti gasi, Du-te in Start-All Programs-Accessories-System Tools-Disk Cleanup apoi selecteaza (Chappy si dai ok.