| cristianorudi7 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum sa imi eliberez DISK C; vreau sa reformatez calculatorul, dar pana atunci sa se mai elibereze C-ul: am numai prostii in el, mai dau si la cleaning disk si la defragmentare dar degeaba...

funda

3 răspunsuri:
| Squmppaaaa a răspuns:

Buna! mergi in my computer, dai click, dai pe c in stanga si dai click pe properties si apoi disk cleanupbig grin apoi bifezi ce vrei sa stergi si gata! happy
Fundiii:*?big grin

| Zai a răspuns:

Dai la Format:Click dreapta pe el>Format...winking

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Sterge din imagini,din muzica, filme, dezinstaleaza jocuri si programe din control panel